23 сентября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Американський підліток заробив $130 тис на продажах білих панелей для iPhone
Главная  /   Карьера  /   Собственное дело  /   Американський підліток заробив $130 тис на продажах білих панелей для iPhone
Давно хотите начать собственное дело? Экономические и юридические нюансы ведения бизнеса. Истории успеха. Рекомендации и реальные примеры. 
Американський підліток заробив $130 тис на продажах білих панелей для iPhone
22.11.2010
17-річний житель США, Фей Лам, зміг заробити понад $130 тис завдяки продажам білих панелей для смартфону iPhone.

Підліток дуже добре володів китайською мовою, і зміг налагодити зв”язки з працівниками одного із заводів Foxconn в Китаї, які виготовляють смартфони для компанії Apple. Комплекти з передніх та задніх панельок для iPhone 4 хлопець продавав на своєму сайті за $280. Окремо передня панель коштувала $170, а задня – $135. Продажі йшли досить успішно, і Лам зміг заробити $130 тисяч на білих панелях для iPhone. В розмові з виданням Observer він сказав, що має намір витратити гроші на оплату свого навчання.

Хлопець також сказав, що кілька днів тому отримав електронного листа, в якому невідомий приватний детектив погрожував йому кримінальною відповідальністю за “продаж крадених речей”. Тим не менш, підліток не збирається згортати свій бізнес – попит на панелі і досі високий, не зважаючи на таку значну ціну. Для порівняння, новий iPhone 4 чорного кольору коштує в США від $199 (за умови контрактного підключення).

Як повідомлялося раніше, компанія Apple відклала продажі білого iPhone 4 втретє. Очікується, що ця модель смартфону надійде у продаж не раніше весни 2011 року.
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей