Картинки про картинки по-українськи
Главная  /   Карьера  /   Рекрутинг-блог  /   Картинки про картинки по-українськи
Заглянуть в компанию, узнать что нового происходит внутри коллектива, прочитать слухи или домыслы о происходящем внутри коллектива Вы можете в данном разделе. Здесь публикуют свои записи представители ведущих международных компаний. Комментируйте и задавайте вопросы.
Нещодавно ми аналізували, які картинки шукають в інеті користувачі Яндекса.
Добавлено: 05.05.2010
Автор: yandex

К-во просмотров: 6736

 
А згодом зацікавилися: як же ж виглядає пошук картинок в Яндексі по-українські?

Виявляється, певні національні особливості пошуку зображень таки є. Топ-5 пошукових запитів на http://images.yandex.ua майже такий ж, як в «середньому» в Яндексі, але в українському топі [весільні сукні] не на 4-му, а на 3-му місці. І ще до української топ-5, на відміну від загального, потрапила [весна]. Ну хто б сумнівався, що ми – романтики. Зате, як і всі користувачі Яндекса, ми часто-густо шукаємо демотиватори:

І кольорова гама дещо різниться. Якщо в Яндексі загалом частіше шукають аніме-дівчат з чорним і фіолетовим волоссям, то в нас – із синім. У них – Червону площу, а в нас – Червону книгу України. У них – синіх китів, а в нас – синіх драконів. У них – помаранчеві кухні, а в нас – помаранчеві ванни (і «помаранчеву революцію»!), а кухню неодмінно хочуть фіолетову. Але найцікавіше далі: на першому місці за популярністю серед «білих» запитів і там, і там білий тигр. А ось на другому… якщо в росіян білий ведмідь, то хто в нас? Ні, не свиня

Велику різнокольорову картину Яндекс.Зображень по-українськи можна побачити в повній версії дослідження. З неї ж ви дізнаєтеся, чи площа картинок, які відомі Яндексу, вже більша за площу Мукачева, скільки років потрібно, щоб картинки покрили собою Європу, та інші цікаві факти.
 
Самые комментируемые авторы
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей