Народна карта – створюємо мапи разом
Главная  /   Карьера  /   Рекрутинг-блог  /   Народна карта – створюємо мапи разом
Заглянуть в компанию, узнать что нового происходит внутри коллектива, прочитать слухи или домыслы о происходящем внутри коллектива Вы можете в данном разделе. Здесь публикуют свои записи представители ведущих международных компаний. Комментируйте и задавайте вопросы.
Ми запустили новий картографічний сервіс – Народну карту, - за допомогою якого кожен може намалювати мапу свого населеного пункту так, як вважає за потрібне.
Добавлено: 12.04.2010
Автор: yandex

К-во просмотров: 6259

 
Минув день, і можемо сказати, що заняття, вочевидь, сподобалося українським користувачам.

Малюють Київ, Миколаїв, Львів й інші українські міста. Багато хто супроводжує намальовані об'єкти детальними описами:

Яндексоїди також не пасуть задніх. Наприклад, завдяки Сергію Петренку в нас з’явилася карта Сміли:

Взагалі для експериментів можна обрати будь-який населений пункт України чи іншої країни, для якого на Яндекс.Картах є супутникові знімки належної якості. Проте радимо насамперед звернути увагу на Бердянськ, Бориспіль, Васильків, Голу пристань, Золотоношу, Мелітополь, Саки, Смілу, Цюрупінськ, знімки яких є на Яндекс.Картах, але немає детальних схем.

Для малювання мапи зайдіть на http://n.maps.yandex.ru/ під своїм логіном на Яндексі та зареєструйтеся. Як користуватися тим чи тим інструментом Народної карти, хто такий народний модератор і як ним стати – про це та інше можна прочитати в довідці або розпитати в досвідченіших користувачів Клубу сервісу.

Наразі проект у працює стадії «бети», його функціонал та інтерфейс будуть доопрацьовуватися. Найближчим часом хочемо надати користувачам змогу:

* завантажувати фото;
* додавати підписи різними мовами;
* створювати точкові об’єкти – зупинки, пам’ятники тощо;
* ставити карти собі на сайт за домопогою API

Також плануємо запустити веб-спільноту, в якій користувачі зможуть об’єднуватися в команди за містами. І, звісно, за кілька місяців почнемо використовувати дані Народної карти у «великих» Яндекс. Картах і в пошуку за картами – тоді результати колективної роботи стануть доступними ще ширшій аудиторії.

Приємної творчості на Народній карті!
 
Самые комментируемые авторы
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей