23 сентября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Новий Яндекс – усім користувачам
Главная  /   Карьера  /   Рекрутинг-блог  /   Новий Яндекс – усім користувачам
Заглянуть в компанию, узнать что нового происходит внутри коллектива, прочитать слухи или домыслы о происходящем внутри коллектива Вы можете в данном разделе. Здесь публикуют свои записи представители ведущих международных компаний. Комментируйте и задавайте вопросы.
Змінився дизайн головної сторінки Яндекса.
Добавлено: 12.04.2010
Автор: yandex

К-во просмотров: 1138

 

Понад три тижні тому ми показали вам майбутній дизайн і почали тестувати його з невеликою частиною аудиторії. Нашу обережність, зокрема, викликало те, що навіть такі деталі, як відтінок посилання та взаємне розташування посилань, можуть вплинути на поведінку користувачів – всі посилання мали, як і раніше, одразу впадати в око, а інформація – легко читатися. Допомогла статистика кліків, яку ми весь час детально досліджували. Це дало змогу виправити багато дрібних помилок.

Ми врахували численні прохання користувачів – понад усе нам дорікали, що Яндекс перестав бути «гумовим», і з’явилася «жахлива біла смуга» (с) з правого боку. Визнавши помилку, ми зробили сторінку ширшою і розташували її по центру.

Незважаючи на те, що всі вже побачили новий дизайн, ми продовжуємо приймати ваші зауваження та пропозиції з його покращення. Пишіть!
 
Самые комментируемые авторы
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей