22 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Unilever Future Leaders Program
Главная  /   Стажировки  /   Unilever Future Leaders Program

 

Unilever Future Leaders Program:

побудуй блискучу кар’єру в Unilever!

Одна з найбільших у світі FMCG компаній представляє програму розвитку молодих спеціалістів — тепер в оновленому міжнародному форматі! Побудуйте свою кар’єру в успішній міжнародній компанії, отримавши цінний досвід та задоволення від роботи! Сьогодні близько 40% провідних менеджерів, які працюють в офісах Unilever в усьому світі, починали свою кар’єру саме з участі у програмі для випускників. Величезна увага, яку компанія Unilever приділяє професійному розвитку перспективних молодих спеціалістів, виправдовує себе — про це свідчать незмінні лідерські позиції компанії на ринках. Приєднуйтесь і ви — прийом анкет до 15 червня 2011 року!

Переваги Unilever Future Leaders Program:

  • Робота над бізнес-проектами на позиції Молодшого менеджера;
  • Ротації всередині компанії, що дозволяють отримати багатосторонній досвід;
  • Міжнародна ротація — можливість отримати досвід роботи в одному з офісів Unilever за кордоном;
  • Професійні та особистісні тренінги;
  • Швидкий кар’єрний ріст — перехід на позицію Менеджера в обраному відділі після завершення програми.

Unilever Future Leaders Program — це можливість для молодих талановитих спеціалістів побудувати кар’єру в одній з найбільших міжнародних компаній. За два роки Ви зможете пройти шлях від випускника до менеджера і отримати унікальний багатосторонній досвід, який стане міцним фундаментом для подальшого професійного розвитку в Unilever.

Якщо Ви хочете стати частиною команди талановитих професіоналів, чия робота щоденно змінює світ, і зайняти достойне місце в одному з ключових відділів Unilever, ми запрошуємо Вас прийняти участь у відборі на програму Unilever Future Leaders Program.

Щоб подати заявку на програму, необхідно заповнити анкету (Application Form for Unilever Future Leaders Program) і вислати її на електронну адресу trainees.russia@unilever.com з 15 червня до 15 грудня цього року. Скачати форму анкети та дізнатися більше про програму можна на сайті: http://www.unilever.ua/Careers/Work_for_graduates/uflp/index.aspx

UFLP в мережі Facebook

UFLP в мережі Вконтакте

  
  
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей