Резюме (CV) и сопроводительное письмо
Главная  /   С чего начать?  /   Резюме (CV) и сопроводительное письмо

В данном разделе вы узнаете о том, как правильно составить резюме и сопроводительное письмо. Примеры и шаблоны на русском и английском языках. 

25.12.2008
Сьогодні рідко в якого студента виникає питання, що таке резюме або CV та для чого воно потрібно. Хоча не так багато випускників можуть відповісти, як скласти своє резюме таким чином, щоб на нього звернув увагу роботодавець.
 
 
13.09.2008
Составить привлекательное резюме - только половина дела. Чтобы понравиться работодателю, этого мало. Нужно еще грамотно и корректно его отправить. Выполнить все пожелания, отмеченные в объявлении, сопроводить "живым" текстом... Итак, что нужно учесть при отсылке резюме?
 
 
11.09.2008
Існує безліч різноманітних статей та порад для швидкого та якісного написання резюме. Ми, в свою чергу, розповімо вам про те, як ваше резюме оформити, щоб воно виглядало привабливо, і водночас буле складене професійно, аби зацікавити працедавця "з першого погляду".
 
 
16.07.2008
Маючи на руках професійно складене резюме, ви задаєтеся питанням: як відправити своє CV, щоб зробити віддачу максимальною? Для цього необхідно більш детально дізнатися про структуру кадрового ринку.
 
 
30.06.2008
Вы отправили резюме, но так и не получили приглашения на собеседование. Одной из причин молчания работодателя может быть то, что кадровый специалист предприятия решил не тратить свое драгоценное время на чтение документа, составленного и оформленного кое-как.
 
 
25.06.2008
Графа резюме «Особисті характеристики» для більшості кандидатів не виглядає проблемною: похвалити себе завжди всі раді. Тим більше, всім зрозуміло, що подобається працедавцю – вміння гідно справлятися з стресовими ситуаціями, акуратність, відповідальність, здатність навчатися, комунікабельність… Список можна продовжити – він добре відомий, як кандидатам, так і працедавцям. В цьому і є найбільша проблема – всі епітети про себе коханого більш ніж очікувані, і не сприймаються належним чином. Так чи варто переводити папір, намагаючись навішати локшину на вуха рекрутерам? Давайте довідаємося, що ж вони самі про це думають.
 
 
07.05.2008
Резюме — один з найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найважливіших для працедавця фактів вашої біографії, зазвичай пов’язаних з вашою роботою, навичками та знаннями. Як правило, на перегляд резюме витрачається не більш однієї хвилини, тому дуже важливо одразу ж привернути увагу працедавця, зацікавити його і спонукати призначити з вами інтерв’ю.
 
 
06.05.2008
На різноманітні творчі вакансії, наприклад, на вакансію копірайтера чи дизайнера, приходять сотні резюме, які якісно опрацювати всі не можливо просто фізично. У кожного кадровика, що має справу з великим об’ємом резюме, є свій принцип фільтрації, проте на один вид послання звертають більше уваги всі – на не стандартно створене резюме. Реакція на нього може бути зовсім різною – хтось посміється, хтось розповість колегам про кумедного претендента, а хтось задумається і запросить «нестандарта» на співбесіду. Як же виділитися з маси претендентів і заявити про себе?
 
 
03.05.2008
Залежно від того, як складалася ваша кар’єра, можна вибрати один з двох найбільш поширених типів резюме - хронологічний або функціональний.
 
 
10.04.2008
По статистике более половины соискателей допускают в резюме некоторые неточности, для того чтобы представить свою карьеру более гладкой, нежели она была на самом деле. Разумно ли это, и как далеко можно заходить во лжи? Вдруг именно обман помешает вам найти работу?
 
3
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей