24 сентября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Новости
Главная  /   Новости
27.10.2009
Как искать работу, когда нет опыта? Как выбрать специальность? Как найти свое место в жизни?
 
 
30.12.2007
Золоте правило поведінки під час співбесіди: перш ніж щось сказати – обов’язково подумай. І краще – подумай до того, як переступиш поріг кабінету працедавця або офісу кадрового агентства. Інакше кажучи, ви повинні заздалегідь дуже якісно підготуватися до зустрічі, від якої буде залежати доволі багато чого у вашому майбутньому. Потрібно чітко розуміти, про що вартує відверто заявляти, а про що краще скромно змовчати.
 
 
21.03.2008
Співбесіда – завжди відповідальна мить в кар’єрі, адже від кожного слова може залежати її результат. Не достатньо старанно обдумувати кожне слово перед тим, як його вимовити, важливо також знати, коли говорити, а коли краще помовчати. Почуття міри в діалозі, правильні паузи і впевнена мова залишають враження адекватної бесіди і приємного співрозмовника.
 
 
21.04.2008
Представником, претендент може мати різні результати: - Пропозицію вийти на роботу чи відмову в роботі, а також різного роду варіанти між явною пропозицією та явною відмовою. - Налагодження зв’язків (знайомство) з роботодавцем чи рекрутером, що може знадобитися в майбутньому.
 
 
07.05.2008
Резюме — один з найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найважливіших для працедавця фактів вашої біографії, зазвичай пов’язаних з вашою роботою, навичками та знаннями. Як правило, на перегляд резюме витрачається не більш однієї хвилини, тому дуже важливо одразу ж привернути увагу працедавця, зацікавити його і спонукати призначити з вами інтерв’ю.
 
 
03.05.2008
Залежно від того, як складалася ваша кар’єра, можна вибрати один з двох найбільш поширених типів резюме - хронологічний або функціональний.
 
 
06.06.2007
Одни соискатели находят работу в течение недели, а другие по полгода обивают разные пороги. Почему так происходит? Что это - злой рок, судьба? Или существуют объективные причины, которые мешают быстрому трудоустройству? Если вы уже давно ищете работу, но пока не видите свет в конце тоннеля, значит, наши рекомендации как раз вовремя.
 
 
06.06.2007
Часто работодатель требует от кандидата на работу не только резюме, но и рекомендательные письма, копии дипломов, результаты тестов и т.д. К такому пакету документов, как правило, прилагается сопроводительное письмо. Даже если Вы высылаете только резюме, к нему необходимо тоже приложить сопроводительное письмо.
 
 
20.06.2007
Увольнение, трудоустройство, испытательный срок - это всегда стресс. Одни справляются с ним легко, других же страхи перед необходимостью проходить собеседование, заполнять анкеты и отвечать на вопросы тестов вынуждают отказаться от попыток изменить свою судьбу. Как же унять мандраж и достойно выдержать испытание?
 
 
25.06.2008
Графа резюме «Особисті характеристики» для більшості кандидатів не виглядає проблемною: похвалити себе завжди всі раді. Тим більше, всім зрозуміло, що подобається працедавцю – вміння гідно справлятися з стресовими ситуаціями, акуратність, відповідальність, здатність навчатися, комунікабельність… Список можна продовжити – він добре відомий, як кандидатам, так і працедавцям. В цьому і є найбільша проблема – всі епітети про себе коханого більш ніж очікувані, і не сприймаються належним чином. Так чи варто переводити папір, намагаючись навішати локшину на вуха рекрутерам? Давайте довідаємося, що ж вони самі про це думають.
 
 
06.07.2007
Хедхантер - что делать, если вам звонят и предлагают работу? Ниже - 5 советов "для чайников", как вести себя, если вас взяли "на мушку".
 
 
11.11.2008
Перенапружений робочий ритм – одна з найпоширеніших причин звільнення. Дійсно, мало кому хочеться проводити весь свій час на роботі, жити під тиском постійних дедлайнів, і, врешті-решт, злягти в могилу під документами, зі скромним надписом на "надгробку": "Він був трудоголіком". Проте під час випробувального терміну, прагнучи зарекомендувати себе ефективними співробітниками, багато хто потрапляє саме в таку ситуацію.
 
 
23.07.2008
Успішне проходження співбесіди – це справжнє мистецтво. Мистецтво спілкування, вміння відчувати міру у своїх словах і здатність контролювати свої несвідомі реакції. Якщо ти боїшся співбесіди, сподіваємося, наші поради допоможуть тобі позбутися цих страхів. Щоб пройти співбесіду і отримати бажану посаду, треба вміти поставити себе на місце працедавця, зрозуміти і відчути, які вимоги будуть ставитися до людини, яка претендує на цю роботу. Вивчення цього мистецтва вимагає часу, але навчитися йому можна.
 
 
26.07.2008
Кінець літа та початок осені - сезон активного працевлаштування. І люди, які прагнуть знайти роботу, шукають зустрічей із роботодавцями... Поради, як себе поводити під час розмови, надали спеціалісти обласного центру зайнятості.
 
 
25.01.2008
Чи замислювався ти коли-небудь, чому люди охочіше купують різні товари, до того ж далеко не завжди необхідні їм товари, на презентаціях або через каталоги? В цьому випадку покупцям вже пояснили властивості товару і переконали, що купівля просто необхідна. Твоє завдання на співбесіді абсолютно аналогічне: переконати працедавця взяти на роботу саме тебе!
 
 
25.12.2008
Сьогодні рідко в якого студента виникає питання, що таке резюме або CV та для чого воно потрібно. Хоча не так багато випускників можуть відповісти, як скласти своє резюме таким чином, щоб на нього звернув увагу роботодавець.
 
 
09.09.2008
Каждый руководитель хочет, чтобы сотрудник был предельно откровенен и говорил сразу и честно, если задумал уволиться. Но ведь перед тем, как уволиться, нужно отыскать, куда уходить: найти, узнать, исследовать, поговорить, иногда даже попробовать поработать. Выходит, что частенько даже честнейший кадр ведет двойную игру. Но есть ли правила такой игры, которые позволяют не оставить обиженным никого?
 
 
17.02.2009
Соискатель, который не задал ни одного вопроса во время интервью, не сможет произвести благоприятное впечатление. Задавая встречные вопросы, человек подчеркивает свою заинтересованность в работе и осведомленность в профессиональной сфере. Поэтому мы решили рассказать, какие вопросы можно и нужно задавать, общаясь с рекрутером кадрового агентства или эйчаром в компании-работодателе.
 
 
12.05.2008
К психологическому и интеллектуальному тестированию при подборе персонала отношение всегда двоякое, даже среди кадровиков. Одни абсолютно уверены, что никакой тест не даст информации больше, чем простое человеческое общение. Другие считают психологию точной наукой и полагаются на результаты исследований как на истину в последней инстанции. Как же стоит соискателям относиться к тестированию?
 
 
30.06.2008
Вы отправили резюме, но так и не получили приглашения на собеседование. Одной из причин молчания работодателя может быть то, что кадровый специалист предприятия решил не тратить свое драгоценное время на чтение документа, составленного и оформленного кое-как.
 
 
06.05.2008
На різноманітні творчі вакансії, наприклад, на вакансію копірайтера чи дизайнера, приходять сотні резюме, які якісно опрацювати всі не можливо просто фізично. У кожного кадровика, що має справу з великим об’ємом резюме, є свій принцип фільтрації, проте на один вид послання звертають більше уваги всі – на не стандартно створене резюме. Реакція на нього може бути зовсім різною – хтось посміється, хтось розповість колегам про кумедного претендента, а хтось задумається і запросить «нестандарта» на співбесіду. Як же виділитися з маси претендентів і заявити про себе?
 
 
10.04.2008
По статистике более половины соискателей допускают в резюме некоторые неточности, для того чтобы представить свою карьеру более гладкой, нежели она была на самом деле. Разумно ли это, и как далеко можно заходить во лжи? Вдруг именно обман помешает вам найти работу?
 
 
24.07.2008
Нормальный человек, идя на собеседование, настраивается на обычный разговор с кадровиком. Но иногда его поджидают удивительные сюрпризы. Например, соискателя просят изобразить несуществующее животное и дать ему название. Как вести себя в такой ситуации? И каким образом трактуются результаты рисуночных тестов?
 
 
10.02.2008
Сегодня мы продолжаем обсуждение вопросов правильного общения с работодателем (или его представителем рекрутером из агентства) на собеседовании. Давайте рассмотрим несколько ловушек, которые опытный рекрутер расставляет на соискателя.
 
 
15.07.2008
Можно быть трижды уверенным в себе человеком, знать себе цену и видеть все свои достоинства. Однако позиция соискателя способна подорвать это чувство в любом из нас. Особенно, если собеседования одно за другим заканчиваются неудачей. Самооценка ниже плинтуса - не лучший ваш спутник, когда вам предстоит очередное интервью. Конечно, вас могут встретить и любезно, но надо быть готовым к любому приему, а значит, прежде всего, - быть уверенным в себе. Откуда взять эту уверенность?
 
 
11.03.2009
Отже, ви знаходитеся в пошуку роботи секретаря або помічника керівника. В журналах та газетах, які присвячені працевлаштуванню, а також на спеціалізованих сайтах в Інтернеті розміщено багато різноманітних оголошень про наявні вакансії. Як не заплутатися в розмаїтті інформації та знайти хорошу роботу, а не витрачати даремно свій час
 
 
18.11.2009
Что делать после неудачного собеседования
 
 
15.12.2009
Некоторые из приведенных ниже ошибок могут показаться вам совершенно глупыми и несуразными, но, тем не менее, они встречаются на собеседованиях очень часто. Поэтому читайте статью внимательно и мотайте на ус.
 
 
22.12.2009
Список ваших личных качеств и увлечений, приведенный в конце резюме, может как помочь вам занять желаемую вакансию, так и послужить причиной отказа.
 
 
15.01.2010
Чтобы стресс перестал неблагоприятно сказываться на вашей карьере и здоровье и даже превратился в преимущество, нужно глубже понимать его сущность
 
 
20.01.2010
Чтобы добиться в жизни успеха, совсем не обязательно строить грандиозные планы
 
 
11.02.2010
Как правильно узнать, подходите ли вы на желаемую должность после прошедшего собеседования у HR-менеджера компании?
 
 
31.03.2010
Всім відомо, що роботу завжди краще шукати, коли ви ще працюєте (особливо якщо успішно) — проте в житті всяке трапляється. Може статися так, що ви потрапите під скорочення, або ж на теперішньому місці роботи просто немає перспектив для кар´єрного зростання. Спробуйте безболісно перенести всі негоди і знайти нову стартову площадку для розвитку кар´єри.
 
 
31.03.2010
Чувствуете ли вы себя на самом деле незаменимым работником? Настолько ли вы ценны для компании, насколько считаете? И вообще - существуют ли незаменимые работники, или это всего лишь миф, придуманный слишком самоуверенными профессионалами, чтобы еще больше набить себе цену?
 
 
31.03.2010
Телефонный звонок знакомого редактора застал Олега в разгар рабочего дня. Он просил дать контакты людей, которые могли бы в сжатые сроки сделать репортаж о новой пятизвездочной гостинице, недавно открывшейся в городе. Олег раньше работал в издательстве. Потому через минут пять редактор получил список из четырех талантливых и проверенных авторов, готовых заняться репортажем. И один из них точно получит небольшую, но выгодную подработку. Ну а Олег получает моральное право просить об услуге любого из них.
 
 
31.03.2010
Хедхантери, або "мисливці за головами" - що робити, якщо вам телефонують і запрошують на роботу? Ми вам дамо 5 порад , як себе поводити у випадку, якщо і вас взяли на мушку.
 
 
31.03.2010
Кажуть, що нахабство – це друге щастя. Багато випускників вищих навчальних закладів сприймає цей вислів як аксіому. І зазвичай, чим сильніша їхня віра в «халяву», тим більше потім розчарування. Адже "жадібні працедавці" чомусь не поспішають платити їм стільки ж, скільки досвідченим фахівцям. При цьому молоді люди продовжують кривити носом на пропозиції стартових вакансій з невеликою оплатою. Чи доречні амбіції в новачків? І як краще шукати першу роботу?
 
 
31.03.2010
Как бы познавательно и интересно нам ни трудилось, все мы зачем-то работаем. А наши мотивы определяют устремления, то, как мы работаем, и, в конечном итоге, возможности успешной карьеры. Кто-то помешан на деньгах, другой – типичный властолюбец, еще один пашет на собственный имидж, а кто-то таким образом спасается от скуки. Чтобы на новом рабочем месте все удачно сложилось, важно, чтобы Ваши стимулы соответствовали реальности.
 
 
31.03.2010
Кожного року перед випускниками вищих навчальних закладів та студентами старших курсів постає питання щодо пошуку роботи. Яку саме галузь діяльності обрати? Як вибрати саме ту компанію чи організацію, що тобі підходить, і де ти будеш максимально ефективно працювати та комфортно почуватися? Що зробити, щоб роботодавець зупинився саме на твоїй кандидатурі?
 
 
02.04.2010
Возобновить выплаты компенсаций предприятиям, которые трудоустраивают людей по направлению центров занятости, планирует в этом году Госслужба занятости. Выплаты заложены в бюджет Фонда соцстрахования на случай безработицы.
 
 
02.08.2012
Поскольку Украина на сегодняшний день находится в демографической яме, специалисты центров занятости, ректоры вузов и работодатели отмечают, что нужно пересмотреть принципы подготовки молодых специалистов.
 
 
07.04.2010
Сегодня на отечественном рынке труда наблюдается активная перекупка высококлассных специалистов, обладающих необходимым опытом и технологиями для быстрого выполнения бизнес-задач в посткризисный период.
 
 
16.03.2012
Один год - это некая условная черта, по которой работодатель решает, можно ли серьезно относиться к соискателю. Впрочем, многое зависит от позиции сотрудника. Чем ниже должность, тем меньше вопросов возникает к человеку.
 
 
16.03.2012
Стандартное начало собеседования: "расскажите о себе", как ни странно, ставит в тупик слишком многих.
 
 
12.04.2010
Газета "Сегодня" решила помочь тем, кто никак не может найти хорошую работу.
 
 
13.04.2010
Важлива характеристика шоумена, автора численних жартів у проектах Comedy Club UA та «Файна Юкрайна» Андрія Молочного – спрямованість на результат. Можна навіть сказати, що у нього справжня манія – будь-яку справу робити винятково добре й обов’язково доводити до кінця. Найдовший робочий день завзятого гумориста складав 19 годин! Сам Андрій пояснює свою шалену працездатність досить просто: він занадто відповідальний, мабуть, тому примудрився під час багаторічної напруженої гри у легендарному КВК отримати дві економічні освіти.
 
 
13.04.2010
Популярна телеведуча, зірка програми «Сніданок з «1+1» Лідія Таран своїм кар’єрним успіхам завдячує, в першу чергу, власному характеру. Вона не з тих, хто буде зупинятися на досягнутому, бо йде назустріч змінам без головної для них перешкоди – страху. Її завжди супроводжує передчуття, що все буде так, як треба. Однак легкість, з якою Лідія береться за справу, потім кладе на її плечі суттєвий тягар відповідальності. Мова йде про усвідомлення того, що яким би величезним не був талант, завжди може з’явитися той, хто виконає чергове завдання краще за тебе, тому потрібно увесь час вдосконалюватися.
 
 
 
14.04.2010
Динамичные изменения рыночных условий заставляют работодателей серьезно пересматривать штат, иногда привлекая целые команды для определенных задач или заменяя уже действующие, но неэффективные. В связи с этим растет спрос на услугу подбора целых групп специалистов, которые организованы для выполнения определенных задач - так называемых "команд под ключ".
 
 
14.04.2010
Всем известно, что соискатель не хочет говорить о своих слабостях, а наоборот, стремиться показаться лучше. Однако, если вы будете говорить только о ваших качествах — вы можете показаться слишком самоуверенным., но с другой стороны, рассказав о недостатках — вы рискуете потерять понравившуюся работу.
 
1
 
Календарь
сентябрь 2017
 
пн
вт
ср
чр
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
1
2
3
 
4
5
6
7
8
9
10
 
11
12
13
14
15
16
17
 
18
19
20
21
22
23
24
 
25
26
27
28
29
30
 
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей