21 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Forbes склав список "гарячих вакансій" на найближчі 10 років
Главная  /   Новости  /   Forbes склав список "гарячих вакансій" на найближчі 10 років
Forbes склав список "гарячих вакансій" на найближчі 10 років
26.04.2012
Forbes назвав найбільш перспективні професії для випускників вишів: зростатиме кількість робочих місць у сфері медицини, комп'ютерних технологій, розробки ігор та он-лайн ЗМІ.
Журнал Forbes оприлюднив список сфер діяльності, де на випускників вищих навчальних закладів чекають "гарячі" вакансії протягом десятиліття, незважаючи на рецесію і високе безробіття в США. Прогноз був складений Університетом Каліфорнії на основі даних Мінпраці США та інтерв'ю з керівниками провідних компаній.
Значна кількість нових вакансій буде відкриватися у сфері охорони здоров'я - на стику медицини, техніки та законодавства. Ця сфера потребуватиме фахівців, які вміють обробляти комп'ютерні дані різних досліджень і узагальнювати їх у єдину картину. Кількість таких вакансій в сфері інформаційних технологій, на які можуть претендувати інженери, аналітики та фахівці-комп'ютерники, обіцяє вирости на 20% до 2018 року. Гарні шанси на працевлаштування мають хіміки і біологи, оскільки в США очікується двократне зростання фармацевтичної індустрії до розміру загального обігу в 1,3 трильйона доларів протягом десятиліття. Не залишаться без роботи геронтологи. Адвокатська сфера діяльності, що спеціалізується на медичних питаннях, також залишається на піку вакансій. Ринку праці потрібні фахівці в області аналізу і обробки даних, оскільки обсяг інформації у світі подвоюється кожні три роки. Комп'ютерні інженери, знайомі з побудовою алгоритмів і статистикою, будуть потрібні для запобігання інтернет-шахрайству, забезпечення комп'ютерної безпеки, для складання прогнозів споживчих настроїв в просуванні товарів і брендів. Кількість вакансій для інженерів-програмістів подвоїться вже цього року. Затребуваними на ринку праці опиняться і журналісти, але не традиційних ЗМІ, де триватиме хвиля скорочень, а для різних новинних веб-проектів з мультимедійними елементами, а також для соціальних мереж. Комп'ютерні навички та вміння писати якісний контент - ось що відрізняє таких журналістів нової формації. Бурхливо розвивається ніша мобільних пристроїв, де потрібні фахівці з розробки та дизайну ігор, складання графіків, діаграм та інших візуальних програм розважального напрямку. Розвинені економіки будуть розширювати такі сфери діяльності, як впровадження "зелених" технологій, вивчення і захист морського різноманіття, забезпечення безпеки праці. Перспективною на найближче десятиліття залишиться професія перекладача, що володіє англійською та іспанською мовами, а також викладачів англійської мови як іноземної. Гарна перспектива знайти роботу збережеться для педагогів, яким належить навчати не дітей, а дорослих.
Автор: http://tsn.ua/
Календарь
октябрь 2017
 
пн
вт
ср
чр
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
 
 
1
 
2
3
4
5
6
7
8
 
9
10
11
12
13
14
15
 
16
17
18
19
20
21
22
 
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
 
 
 
 
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей