24 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Майже третина безробітних Києва пройшла перенавчання у міському центрі зайнятості
Главная  /   Новости  /   Майже третина безробітних Києва пройшла перенавчання у міському центрі зайнятості
Майже третина безробітних Києва пройшла перенавчання у міському центрі зайнятості
18.11.2011
В інформаційному агентстві "Наш продукт" Київський міський центр зайнятості провів брифінг для представників засобів масової інформації на тему: "Послуги Київського міського центру зайнятості з професійного навчання: нові спеціальності для безробітних, кваліфіковані кадри для роботодавців".
В заході брав участь директор Київського міського центру зайнятості Сухомлин Віктор Борисович.

Метою заходу було інформування громадськості стосовно професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних громадян для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Адже сьогодні все настільки швидко змінюється, що навіть найкращі спеціалісти минулих років поступово втрачають кваліфікацію. Це пов"язано зокрема з розвитком технологій та закордонним досвідом.

Сьогодні ринок праці в Києві та інших містах України перенасичений незатребуваними фахівцями: менеджерами, юристами, бухгалтерами, економістами, і відчуває нестачу в робітничих професіях. Саме тому для нормалізації ринку працевлаштування громадян Київський міський центр зайнятості проводить моніторинг ринку праці, підготовку та перепідготовку дипломованих фахівців, співпрацюючи для цього з низкою ВНЗ та профтехучилищ.

"На перепідготовку фахівця необхідно від 20 до 500 навчальних годин. 500 годин йде на групові теоретичні заняття. Якщо група не набралася, ми відправляємо наших безробітних на трудову практику відразу на підприємства. На трудову практику на підприємствах йде близько 20 годин, і це дуже ефективно", - заявила головний спеціаліст відділу організації профнавчання Київського міського центру зайнятості Руслана Колесник.

Хотілось би зазначити, що Центр зайнятості пропонує необхідне навчання і перенавчання для безробітних абсолютно безкоштовно та надає оптимальні умови для навчання громадян не лише в  Києві, а й в інших містах України.

Підбиваючи підсумки брифінгу, Віктор Борисович Сухомлин підкреслив: "З початку року в районних центрах зайнятості було зареєстровано більше 17 тисяч безробітних. З них 5700 пройшли курси навчання, надані їм службою зайнятості. Це майже третина. Кожен другий з них влаштувався на роботу. Але це не означає, що тільки 50% знайшли роботу. Курси значно підвищують затребуваність на ринку праці".
Источник: http://www.osvita.org.ua/news/60949.html
Календарь
октябрь 2017
 
пн
вт
ср
чр
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
 
 
1
 
2
3
4
5
6
7
8
 
9
10
11
12
13
14
15
 
16
17
18
19
20
21
22
 
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
 
 
 
 
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей