24 сентября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Вчителів відправляють у відпустки за свій рахунок?
Главная  /   Новости  /   Вчителів відправляють у відпустки за свій рахунок?
Вчителів відправляють у відпустки за свій рахунок?
11.11.2011
Генпрокурора Віктора Пшонку просять провести перевірку фактів примусового відправлення вчителів у безоплатні відпустки заради економії коштів місцевого бюджету.
З відповідним зверненням до Пшонки звернулася депутат від НУНС Лілія Григорович, повідомляє прес-служба "Нашої України".

Депутат вимагає притягнути до відповідальності винних у протизаконних діях посадових осіб.

Григорович уточнила, що факти таких правопорушень зафіксовані у Тернопільській, Донецькій та Полтавській областях.

"Аналогічна ситуація з незаконним примушуванням вчителів йти у безоплатні відпустки заради економії коштів поширена по усій країні", - додала вона.

"Відпустка завжди оформлюється як нібито добровільне рішення вчителів, хоча, безперечно, подібні заяви пишуться під тиском адміністрації", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що полтавських учителів через нестачу коштів на виплати зарплати попросили взяти відпустки за свій рахунок, але вийти на роботу. Таким чином учителі 4 дні працювали безкоштовно.

"Останній раз таке було три роки тому, але тоді нам швидко повернули ці гроші. А зараз про гроші ніхто навіть не говорить. Пропонують замість оплати – відгули. Тобто особисто мені запропонували "погуляти" на 800 грн.", - сказала одна із вчительок полтавської школи.

У лютому цього року влада Полтави заявляла, що для зарплати бюджетникам не вистачає 25 млн грн.

Тодішній заступник мера Діонісій Каплін тоді зазначив: "Ми підрахували, що якщо відправити по черзі всіх співробітників бюджетної сфери у відпустку за свій рахунок на два тижні, дефіцит бюджету можна зменшити до 8-9 млн. Але на це ніхто не піде".
Источник: http://tsn.ua/
Календарь
сентябрь 2017
 
пн
вт
ср
чр
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
1
2
3
 
4
5
6
7
8
9
10
 
11
12
13
14
15
16
17
 
18
19
20
21
22
23
24
 
25
26
27
28
29
30
 
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей