24 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
В Києві відбудеться виставка-компаній роботодавців «День Кар’єри»
Главная  /   Новости  /   В Києві відбудеться виставка-компаній роботодавців «День Кар’єри»
В Києві відбудеться виставка-компаній роботодавців «День Кар’єри»
24.09.2010
19 жовтня 2010 р. у Палаці спорту (пл. Спортивна, 1) відбудеться «День кар’єри» - щорічна виставка компаній-роботодавців, спрямована на студентів та молодих спеціалістів, які зацікавлені у власному професійному розвитку та започаткуванні кар’єри, а також провідних роботодавців – компанії національного та міжнародного масштабу.

«День Кар’єри» як виставка компаній-роботодавців проходить у Києві з 2007 року. Зібравши у першому випуску заледве десяток експонентів, вже восени 2008 виставка стала найбільшою в країні за кількістю учасників рекрутинговою подією – загалом захід відвідали понад 10 000 чоловік, загальна площа виставки склала 1000 кв.м., на якій розташувалися близько 70 експонентів. Навесні 2010, незважаючи на річну перерву, виставка вже знову зібрала 30 найбільш активних роботодавців.
 
Як захід, зорієнтований на молодь, «День Кар’єри» дає добру можливість майбутнім фахівцям безпосередньо зустрітися з представниками компаній, поспілкуватися з роботодавцями та оцінити власні шанси на кар’єрний успіх в тій чи іншій програмі, а роботодавцям – реально оцінити ресурси ринку праці та закрити деякі вакансії.

«Ми уважно стежимо за динамікою розвитку ринку праці в Україні, і можу відмітити, що позитивна тенденція є», - каже Катерина Бєлова, керівник виставки «День Кар’єри». «Звичайно, збільшення кількості вакансій та активних роботодавців досить повільне, однак зацікавлення компаній до таких заходів зростає – цього разу ми очікуємо близько 40 експонентів та 7-8 тисяч відвідувачів».

«Наша компанія є засновником та організатором великої кількості проектів з працевлаштування для студентів і випускників, однак «День Кар’єри» є одним із наших найбільш успішних починань. За досить короткий період і в непростих умовах ми змогли створити подію справді національного масштабу, і зупинятися на досягнутому не плануємо», - зазначив Максим Немеш, директор компанії GRS Україна.

Учасниками наступної виставки вже зареєстровані Unilever, PricewaterhouseCoopers, JTI, Ernst&Young, ПУМБ, KPMG, Олимп, life:), Mars, Auchan, InBev, CCG, Manpower, BAT, Виктер, Adidas, Deloitte, Cargill, Phoenix Capital, L'oreal та інші.

Спонсор проекту – компанія JTI. Партнери проекту – career.ua, korrespondent.net, rabota.ua, hh.ua, job.ukr.net

За інформацією та коментарями звертайтесь до Катерини Бєлової (44) 383 0 323, info@denkariery.com

GRS Україна – це компанія, яка об’єднує ряд проектів та ініціатив у галузі пошуку та набору студентів і випускників, кар’єрної освіти та масового набору. Серед проектів компанії найбільш відомими є кар’єрний портал career.ua, виставка компаній-роботодавців «День Кар’єри» та журнал Career Point. 

Окремим сегментом у роботі GRS Україна є організація комплексних проектів для залучення випускників у рекрутингові програми роботодавців, поширення інформації про програми стажувань та практик, організація відбору кандидатів на первинних етапах, розробка та впровадження інформаційно-рекламних кампаній з просування брендівроботодавців.

Календарь
октябрь 2017
 
пн
вт
ср
чр
пт
сб
нд
 
 
 
 
 
 
 
1
 
2
3
4
5
6
7
8
 
9
10
11
12
13
14
15
 
16
17
18
19
20
21
22
 
23
24
25
26
27
28
29
 
30
31
 
 
 
 
 
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей