22 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Компании
Главная  /   Компании и предложения  /   Компании  /   ПрАТ «Київстар»
 
Рейтинг
-
Отзывов 0
Предложений 0
ПрАТ «Київстар»
 

Компанія «Київстар» — лідер мобільного зв’язку України. Компанія була заснована у 1994 році, послуги мобільного зв’язку надає з 1997 року.

Об’єднаний «Київстар» — лідер з якості зв’язку, послугами якого користуються близько 25 млн абонентів (станом на 1 жовтня 2010 р.). Компанія надає послуги голосового зв’язку та передачі даних на базі широкого спектру технологій бездротового та фіксованого зв’язку приватним клієнтам, малому та середньому бізнесу, корпоративним клієнтам, серед яких — національні та транснаціональні компанії, операторам зв’язку, впроваджує послуги і комплексні рішення для галузей промисловості, а також M2M рішення для обміну даними між різними пристроями і обладнанням, для задоволення потреб корпоративних клієнтів.

 

Наша місія

Ми покращуємо життя, надаючи телекомунікаційні послуги найвищої якості.

Діяльність «Київстар» підпорядкована ключовій ідеї Великої Турботи про клієнтів, в основі якої п’ять цінностей: розуміти, бути найкращими, тримати слово, надихати, дарувати радість. На цій основі і цінностях ми будуємо бачення втілення нашої місії.

 

Наше бачення

Бути найкращою компанією України, яка гідна найвищої довіри.

 

Київстар сьогодні

Кожного року «Київстар» спілкується з українцями не лише на тему мобільних послуг та продуктів, а й порушує найбільш значущі соціальні питання, такі як спілкування та порозуміння, здоров’я та спорт, розвиток молоді, безпечний інтернет тощо

У 2011 році, у 20-у річницю Незалежності України, компанія пропонує нову тему для діалогу з суспільством. «Київстар» розпочав масштабний національний проект «Поділіться любов’ю до України», який закликає українців поділитися своїми враженнями, емоціями та любов’ю до України на онлайн-майданчику iloveukraine.com.ua. Мета проекту — посилити інтерес до своєї країни серед її жителів та навчити більшість українців користуватися інтернетом.

 

Якість

Ми прагнемо, щоб наші клієнти завжди отримували телекомунікаційні послуги та обслуговування найвищої якості. Адже знаємо, що лише створення якісного продукту дозволяє компанії процвітати й дарувати радість своїм клієнтам.

 

 

 
Сейчас в этой компании нет открытых вакансий. Возможно, найти похожую компанию поможет поиск

 
Фильтр
Сфера діяльності
Місто або регіон
Ключові слова
Масштаби діяльності
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей