24 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Компании
 
Рейтинг
-
Отзывов 0
Предложений 0
Unilever
 

Unilever — британо-нідерландський концерн, один зі світових лідерів на ринку продуктів харчування, товарів особистої гігієни та побутової хімії. Щоб розвивати лідерський потенціал співробітників для ефективного управління бізнесом, Unilever представляє можливість для професійного та особистісного розвитку, цінує індивідуальність, підтримує прагнення кожного ділитися свіжими ідеями та новими поглядами, впроваджуючи їх в практику та концентруючись на результатах, що досягаються.
ВІДОМІ БРЕНДИ
Наша продукція – одна з найвідоміших на ринку FMCG, тому що ми не зупиняємося у своєму розвитку і завжди прагнемо досягти більшого. Якщо і Ви відчуваєте те саме, то кар’єра в Unilever – це Ваш шанс реалізувати свої ідеї, створюючи і вдосконалюючи бренди, що змінюють життя мільйонів людей. Щоденно споживачі у 150 країнах світу 150 мільйонів разів обирають продукцію Unilever, бо вона допомагає їм почуватися краще, мати бездоганний вигляд і жити повним життям.
МОЖЛИВІСТЬ БУТИ СОБОЮ
Робота в Unilever дуже різноманітна, тому нам потрібні люди із широкими поглядами, ідеями, досвідом і освітою. Ми цінуємо індивідуальність наших співробітників, оскільки саме колективна робота талановитих і незалежних особистостей додає динаміки нашому бізнесу і допомагає краще зрозуміти наших споживачів.
ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК
Unilever – один із світових лідерів індустрії FMCG, яка швидко зростає і постійно змінюється. І долучившись до реалізації наших проектів, Ви зможете стати висококласним спеціалістом у цій галузі.
ШВИДКЕ КАР’ЄРНЕ ЗРОСТАННЯ
Unilever Future Leaders Program – це можливість для молодих талановитих спеціалістів побудувати кар’єру в одній із найбільших міжнародних компаній. За два роки Ви зможете пройти шлях від випускника до менеджера і отримати унікальний багатосторонній досвід, що стане міцним фундаментом для подальшого професійного розвитку в Unilever.
ЦИФРИ І ФАКТИ:
167 000 — кількість працівників у світі на кінець 2009 р.
22 — кількість національностей серед вищого ешелону керівників компанії.
53% бізнесу компанії йде на ринки, що розвиваються.
180 — країни, в яких компанія працює.
€928млн — загальна сума інвестицій в наукові дослідження і розробки у 2010р.
Впродовж 12 років компанія є лідером по індексах стійкості Dow Jones.
Дізнайся більше про компанію на нашому сайті - http://www.unilever.ua/

 
Сейчас в этой компании нет открытых вакансий. Возможно, найти похожую компанию поможет поиск

 
Фильтр
Сфера діяльності
Місто або регіон
Ключові слова
Масштаби діяльності
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей