24 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Компании
 
Рейтинг
-
Отзывов 1
Предложений 1
Ernst & Young
Консалтинг / Международная компания / Сотрудников в мире - 144000, в Украине - 500
 
«Ернст енд Янг» є міжнародним лідером у галузі консультування з питань ведення бізнесу, аудиту, оподаткування і права і консультаційного супроводу транзакцій. Ми прагнемо зробити свій позитивний внесок у розвиток компаній, ринків і суспільства в цілому.

Ключову роль відіграють наші співробітники…

Ми прагнемо активно сприяти нашим співробітникам у розкритті їх потенціалу. Їх досягнення є запорукою успіху наших клієнтів.

Корпоративна культура нашої компанії ґрунтується на принципах взаємної поваги та роботи в команді, що вимагає від співробітників особистої відповідальності та ініціативи на всіх посадах. Спільні цінності та високі стандарти якості об’єднують 144 тисяч наших співробітників у 140 країнах світу. В ході спільної роботи ми створюємо перспективи розвитку для наших колег і клієнтів, а також робимо свій внесок у розвиток суспільства, в якому живемо і працюємо.

Ми допомагаємо співробітникам розвиватися в професійному та особистісному плані, пропонуючи їм як навчальні програми, так і систему наставництва протягом всього періоду роботи в компанії. Наші співробітники виконують цікаву роботу, що вимагає повної віддачі, постійного розвитку та самовдосконалення і дає їм можливість рости професійно та ставити перед собою нові цілі.

Будучи в повному розумінні слова глобальною організацією, ми надаємо фахівцям унікальну можливість застосувати свої досвід і навички, спробувати себе в новій ролі. Ми підтримуємо співробітників, які мають бажання попрацювати в різних галузях і напрямках діяльності чи в інших містах і країнах світу, де представлена наша компанія. У масштабах всієї міжнародної практики ми прагнемо, щоб професійні цілі співробітників збігалися з потребами клієнтів.

Талановиті та енергійні співробітники є запорукою привабливості нашої компанії як роботодавця на ринку праці. Співробітники допомагають нам виконувати зобов'язання перед клієнтами, і ми завжди будемо робити все можливе для того, щоб залучати професіоналів високого класу, зацікавлювати їх роботою і сприяти їм у розкритті своїх здібностей.
Чтобы задать вопрос или предложить свою кандидатуру, свяжитесь с представителем компании:

Наталья Кривцова, фахівець з найму персоналу
38 (044) 490-3000, http://www.ey.com/ukraine


 
Фильтр
Сфера діяльності
Місто або регіон
Ключові слова
Масштаби діяльності
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей