22 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Компании
 
Компании
Главная  /   Компании и предложения  /   Компании
В данном разделе можно ознакомиться с компаниями, которые заинтересованы в новых сотрудниках. Прочитать о программах, стажировках, условиях труда, плюсах и минусах работы в отечественных и иностранных компаниях. 
 
-
Отзывов 0
Unilever — британо-нідерландський концерн, один зі світових лідерів на ринку продуктів харчування, товарів особистої гігієни та побутової хімії. Щоб розвивати лідерський потенціал співробітників для ефективного управління бізнесом, Unilever представляє можливість для професійного та особистісного розвитку, цінує індивідуальність, підтримує прагнення кожного ділитися свіжими ідеями та новими поглядами, впроваджуючи їх в практику та концентруючись на результатах, що досягаються.
 
 
-
Отзывов 0
«Бритіш Американ Тобакко Україна» — це частина Групи компаній «Бритіш Американ Тобакко», провідної міжнародної тютюнової компанії.
 
 
-
Отзывов 0
"Проктер енд Гембл" є глобальною компанією. ЇЇ штаб-квартира розміщуються в м.Цинцинаті, штат Огайо, США, а регіональні представництва - в більш ніж вісімдесяти країнах. В сорока п´яти країнах компанія виробляє свою високоякісну продукцію, що користується довірою споживачів в усьому світі. Понад 300 торгових марок компанії продається у 140 країнах світу, а річний обіг становить майже шістдесят мільярдів доларів США.
 
 
-
Отзывов 0
GlobalLogic Inc.— мировой лидер в сфере разработки программных продуктов с офисами в США, Украине, Индии, Китае и Аргентине. Почти половина талантливых софтверных специалистов компании работает в украинских офисах в Киеве, Харькове, Львове и Николаеве.
 
 
-
Отзывов 1
«Ернст енд Янг» є міжнародним лідером у галузі консультування з питань ведення бізнесу, аудиту, оподаткування і права і консультаційного супроводу транзакцій. Ми прагнемо зробити свій позитивний внесок у розвиток компаній, ринків і суспільства в цілому.
 
 
-
Отзывов 0
Компанія «Київстар» — лідер мобільного зв’язку України. Компанія була заснована у 1994 році, послуги мобільного зв’язку надає з 1997 року
 
 
-
Отзывов 0
Холдинг CARTLI Group является одной из ведущих компаний на мировом рынке по предоставлению услуг контакт центров, аутсорсинга персонала, маркетинга, дизайна, разработки и программинга, технической поддержки, HR-консалтинга, бизнес консалтинга. Создание холдинга было вызвано потребностью клиентоориентированного подхода в бизнесе, оптимально сочетающей качество услуг и ценовую политику. В целом CARTLI Group служит логическим продолжением стратегии глобального развития каждой компании, входящей в его состав, которая выражается в максимальном расширении своего влияния на рынке.
 
 
-
Отзывов 0
Компания занимается предоставлением различных видов информационных услуг.
 
 
-
Отзывов 0
Торговая компания, непродовольственная группа товаров
 
 
 
Фильтр
Сфера діяльності
Місто або регіон
Ключові слова
Масштаби діяльності
 
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей