24 октября 2017
КомпаниямКомпаниям
КандидатамКандидатам
 
 
Щоб бути щасливим, слід їздити у відпустку чотири рази на рік
Главная  /   Статьи  /   Щоб бути щасливим, слід їздити у відпустку чотири рази на рік
Щоб бути щасливим, слід їздити у відпустку чотири рази на рік
25.04.2012
Вчені радять розділити відпустку на чотири частини. Короткий, але частий відпочинок приносить більше щастя.
Вчені з'ясували, що людині відпочивати по чотири рази на рік, але не довго. Саме короткі й часті відпустки роблять людину щасливою. Так під час міні-відпустки щасливі спогади запам'ятовуються більше. А під час одного великого відпочинку відчуття щастя від зміни обстановки та пізнавання нових місць швидко притупляється.
Психологи вважають, що люди, які розбивають свою відпустку на кілька частин, щасливіші від тих, хто проводить всі дні відпочинку за один раз. Як стверджує професор Ден Ар'їлі з Університету Дьюка в Північній Кароліні, на сьомий день відпочинку щастя згасає і час, проведений у відпустці після цього, вже не такий приємний, як перший, тому що він уже не приносить такого радісного хвилювання. Ось чому чотири міні-відпустки на рік дають набагато більше користі для психічного здоров'я, ніж ви очікували.
Однак, інші психологи стверджують, що часті поїздки збільшують стрес: численні перельоти, розміщення в готелях, акліматизація і тому подібні проблеми вимагають певних емоційних витрат. І з цієї ж причини - відпочивати потрібно хоча б - один-два рази на рік. А для частих перерв - туристи зможуть відпочити на вихідні, свята і Різдво.
Автор: http://tsn.ua/
Все права защищены © 2011
Обратная связь
Работа от лучших работодателей